Doprava a Platba

Doprava

Osobní odběr zboží

Objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí přímo na adrese eZdravotnických potřeb, Plumlovská 72, 796 04 Prostějov v pracovní dny Po - Pá od 8:00 - 17:00 hod. nebo Olomoucká 54, 785 01 Šternberk v pracovní dny Po -Pá od 8:30 - 16:30hod..

Na které prodejně si zboží vyzvednete si vybíráte přímo v košíku obchodu.

Telefonicky nebo SMS Vám oznámíme, kdy bude zboží připravené k odběru.


Česká pošta - balík do ruky

Cena za Balík do ruky při platbě dobírkou činí 125,-.

Cena za Balík do ruky při platbě převodem na účet činí 95,-.

Zboží bude doručeno na Vámi zvolenou adresu ve stanoveném čase. Balíky do ruky jsou doručovány v rámci běžné pochůzky v rozmezí 8 – 16 hodin. Adresát je informován o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již den před doručením balíku. Pokud nebude adresát zastižen, může se s Českou poštou dohodnout na opětovném doručení v jiném termínu, který bude lépe vyhovovat. V případě, že i přes veškerou snahu o doručení balíku byl pokus o doručení neúspěšný, je zásilka uložena na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky je adresát informován papírovým oznámením i prostřednictvím SMS nebo e-mailu.


Česká pošta - balík na poštu

Cena za Balík na poštu při platbě dobírkou činí 115,-.

Cena za Balík na poštu při platbě převodem na účet činí 85,-.

Zboží bude doručeno na Vámi zvolenou poštu. U balíku na poštu nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na poště kdy se to hodí Vám. Adresát je informován o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již den před doručením balíku. Česká pošta garantuje, že Vaše zásilka bude připravena k vyzvednutí na Vámi vybrané poště již od 12 nebo 15 hodin po dni odeslání zásilky. O tom, že zásilka je připravena k vyzvednutí, budete informováni elektronicky (e-mail nebo SMS). Papírovou výzvu již ve schránce nenajdete. Zásilku si vyzvednete tak, že se na přepážce jednoduše prokážete dokladem totožnosti a sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky, které jste obdrželi v SMS nebo e-mailu, nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení, nebo e-mailovou adresu, k prokázání, že zásilka opravdu patří Vám.


Při nákupu zboží v celkové hodnotě nad 1.800,- s DPH doručované prostřednictvím České pošty - dopravné zdarma.


DPD - Private

Cena za doručení při platbě dobírkou činí 130,-.

Cena za doručení při platbě převodem na účet činí 100,-.

Zboží bude doručeno na Vámi zvolenou adresu. DPD Private zahrnuje nadstandardní informace o zásilce. Den před doručením obdrží zákazník SMS a e-mail o doručení. Odpovědí na tyto zprávy lze změnit termín doručení. V den doručení pomocí SMS a e-mailem obdrží zákazník upřesnění času doručení v průběhu tří hodin. Ve službě DPD Private lze změnit adresu nebo termín doručení pomocí stránek www.chcisvujbalik.cz. Pokud Váš kurýr se zásilkou nemůže dodržet termín zaslaný prostřednictvím SMS a e-mailem před dodáním, spojí se s Vámi telefonicky. Pokud Vás kurýr nezastihne obdržíte e-mailové upozornění neúspěšného doručení zásilky. Po druhém neúspěšném doručení Vás bude kurýr telefonicky kontaktovat.


DPD-Pickup

Cena za doručení při platbě na dobírku činí 95,-.

Cena za doručení při platbě převodem na účet činí 70,-.

Zboží bude doručeno na Vámi zvolené odběrné místo. DPD Pickup rozšiřuje možnosti dopravy na vámi zvolené odběrné místo. K dispozici je více než 130 odběrných míst. Těmi jsou výdejní místa Pickup, samotná depa přepravce DPD a síť odběrových míst Uloženka. Většina z nich je v provozu i o víkendech. Podrobnou mapu všech odběrných míst naleznete na tomto odkaze. Na depech DPD lze platit platební kartou. Při vyzvednutí zásilky u nás, dopravce odešle SMS a e-mail o vyzvednutí zásilky a jakmile bude zásilka doručena na zvolené odběrné místo, zašle přepravce SMS i e-mail o doručení na místo určení. Ve 4. kalendářním dni od uložení na odběrném místě, je zasláno e-mailem upozornění o nevyzvednuté zásilce. Zásilka je uložena maximálně 7 dní. Po uplynutí této lhůty je vrácena zpět.


Při nákupu zboží v celkové hodnotě nad 1.800,- s DPH doručované prostřednictvím DPD - dopravné zdarma.

Platební podmínky


Máme pro Vás tři možnosti plateb.


Platba na dobírku

Zboží je odesláno doručovací službou a peníze jsou inkasovány dopravcem nebo výdejním místem přepravce při předání zboží.


Platba převodem na účet

Platbu za zboží je možné poslat převodem na náš účet vedený u GE Money Bank. Číslo účtu: 213021868/0600, jako variabilní symbol se uvede číslo objednávky (získáte v potvrzovacím e-mailu).

Zboží bude expedováno ihned po obdržení platby na doručovací adresu zákazníka. Převod na účet trvá maximálně 3 dny.


Platba v hotovosti

Tento typ platby je možné uplatnit při osobním odběru na provozovně.

Zboží je možné si vyzvednout až po potvrzení pracovníka obchodu, že je zboží připraveno k odběru.

Neplatíte žádné poštovné.


Upozornění: Při osobním odběru je možné platit platební kartou na prodejně Plumlovská 72, Prostějov i na prodejně Olomoucká 54, Šternberk (MasterCard, Maestro, Visa)